PODZIEL SIĘ

Clash of Clans to zdecydowanie najpopularniejsza obecnie gra mobilna w Polsce oraz na świecie. Tworząc ten Clash of Clans hack staraliśmy się sprawić by korzystanie z tego cheata było maksymalnie proste. Wymaga on od nas także dużo ciągłej pracy w formie aktualizacji, gdyż autorzy gry dokładają ciągłych starań i dodatkowych zabezpieczeń. Sprawdź dlaczego nasz cheat do Clash of Clans cieszy się coraz większą popularnością, choć na początku był skierowany do wąskiej grupy graczy.

Zobacz nasz aktualny działający hack do Clash of Clans

Ciekawym jest fakt, że projektując ten czit do Clash of Clans staraliśmy się zgodnie z prośbami użytkowników by dostosowywał się także do urządzeń opartych o MAC. Reasumując najnowsza wersja czita do Clash of Clans działa zarówno na Windowsie i Macu.

działająca aplikacja do clash of clans

Co oferuje obecny Clash of Clans hack 4.55c?

  • Bezpieczną metodę logowania przez serwery proxy
  • Natychmiastowe dodanie gemów do konta (operacja trwa około 35 sekund)
  • W wersji 4.55a dodaliśmy także generowanie złota, jednakże nasz Clash of Clans hack na gemy, miał głównie opierać się na tej drugiej walucie
  • W najnowszej wersji hacka do Clash of Clans zaktualizowaliśmy system dzięki czemu jest praktycznie nie wykrywalny!

Bezpieczny i czysty hack do Clash of Clans

W trosce o bezpieczeństwo naszych użytkowników każda wersja czita Clash of Clans jest dokładnie sprawdzana przez skanery antywirusowe. Warto zaznaczyć, że w naszych hackach do tej gry nie trzeba podawać hasła. Wszystko odbywa się tylko przez połączenie API z loginem.

Instrukcja obsługi naszego cheata do Clash of Clans

  1. Zacznij od pobrania naszego cheata w pliku clash-of-clans-hack-4.55c.zip
  2. Wypakuj plik clash-of-clans-hack-4.55c.zip na pulpit lub do wygodnego folderu
  3. Ten hack nie wymaga instalacji także po uruchomieniu zobaczysz ekran z powyższego zrzutu ekranu
  4. Po otwarciu ZAWSZE sprawdzaj czy nie wypuściliśmy aktualizacji przyciskiem “AKTUALIZUJ”.
  5. Wpisz swój login do clash of clans, wypełnij pola i kliknij przycisk “AKTYWUJ”
  6. Ważne – nie przesadzaj z częstotliwością, użycie tego cheata max 1-2 razy dziennie powinno wystarczyć.


Więcej informacji o Clash of Clans hacku od zespołu

Bardzo często otrzymujemy pytania – co zachęca nas do tworzenia kolejnych wersji tego hacka. Odpowiedzią są aktualizacje. Clash of Clans otrzymuje wiele aktualizacji, które bardzo często zmieniają system w jaki zapisywane są dane o gemach i goldzie.

My w związku z tym jesteśmy zmuszeni do aktualizacji API w naszym hacku dzięki czemu zawsze gwarantujemy stabilną, działającą wersję. Co powinno wyróżniać aplikację jaką jest działający hack do clash of clans? Z pewnością jest to szybkość działania, jest ona niezwykle ważna, gdyż czas sesji na połączenie z bazą danych jest ograniczony. Przez to cheaty działające w trybie online – np. generatory nie działają i nie generują poprawnie zasobów do tej gry. Naszego cheata wyróżnia szybkość i 99% skuteczności! Pobierz go i sprawdź sam.

Clash of Clans zyskało popularność jako jedna z pierwszych gier PvP na systemy Android. Dodatkowo społeczność, która zbudowała się wokół tej gry sprawiła, że ten tytuł stał się bardzo popularny.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here