Symulatory ciężarówek stają się coraz bardziej popularne, ponieważ zwykłe wyścigi samochodów sportowych nie są już tak ekscytujące. Jednym z głównych projektów powyższego kierunku jest gra Euro Truck Simulator 2 download za pośrednictwem naszego portalu. W porównaniu do pierwszej części, Ten produkt Euro Truck Simulator 2 wygląda bardziej dojrzały i wysokiej jakości. W ciągu czterech lat twórcy wprowadzili dużą liczbę dodatków, poprawili grafikę i wiele innych punktów technicznych. Tak jak poprzednio, ciężarówki są kopiowane z prawdziwych, ale teraz są bardziej żywe i mają wszystkie prawdziwe cechy techniczne. Stało się więcej torów, więcej miast, więcej lokalizacji i znacznie więcej możliwości, co jest szczególnie atrakcyjne dla miłośników wirtualnych ciągników.

Minimalne wymagania ETS2 na PC

  • procesor: 2,4 GHz (Intel Dual Core lub odpowiadające mu AMD)
  • pamięć: 4 GB
  • grafika: współpracująca z DirectX 11, 1024 MB VRAM
  • miejsce na dysku: 3 GB
  • system: Windows 7

pobierz grę euro truck simulator w wydaniu 2

Fabuła gry Euro Truck Simulator 2

Tym razem produkt ETS 2  to nie tylko symulator ciężarówki. Jest to kompletny projekt, który daje możliwość przejścia od zwykłego kierowcy do właściciela dużej firmy transportowej. Aby to zrobić, wystarczy pobrać grę Euro Truck Simulator 2, co można zrobić za pomocą odnośnika na naszej stronie internetowej bez żadnych problemów. Podobnie jak w pierwszej części, deweloperzy gracze przeznaczyć pewną kwotę na wzrost. Za te pieniądze będą mogli kupić bezpretensjonalną ciężarówkę. Im więcej zamówień będą przyjmować gracze, tym szybciej będą gromadzić fundusze. Ważne jest regularne odwiedzanie stacji paliw. Pozwoli to uniknąć niepotrzebnych problemów podczas transportu ładunku. Na początku będzie to trudne z ładunkami, ale po pewnym czasie zamówień będzie coraz więcej. Gracze będą mogli otwierać nowe kraje, a to automatycznie zwiększa liczbę możliwych przewozów. Droga od początku do szczytu będzie długa, ale bardzo interesująca. Gracze będą podróżować do różnych miast i krajów, wykonując pracę i ciesząc się malowniczymi lokalizacjami. Po dotarciu do szefa firmy transportowej gra ETS 2 się nie skończy, ponieważ reżyser będzie miał również wiele do zrobienia.

Ciekawe rozwiązania i niepowtarzalny gameplay

Sterowanie stało się kilka razy poważniejsze, silniejsze i bardziej interesujące. ETS2 stał się bardziej zróżnicowany i otworzył przed graczami więcej możliwości, których nie było w pierwszej części. Oczywiście duża zasługa w tym i wysokiej jakości grafiki, która jest utrzymana na bardzo dobrym poziomie.

Poczuj się jak właściciel firmy transportowej

Druga część popularnego projektu podzielona jest na dwie części. Z jednej strony jest to symulator kierowcy ciężarówki, z drugiej symulator ekonomiczny. Produkt stał się trudniejszy, ale bardziej interesujący, ponieważ gracze muszą teraz myśleć nie tylko o ładunku, ale także o komponencie ekonomicznym.

Zalety ETS 2 i jej download

  • Realizm. Poprzednia część różniła się głównie realnym stanem rzeczy na drogach. Tym razem gracze postanowili wnieść część realizmu do prawie każdego elementu. Modele samochodów są szczegółowo rysowane, problemy na drogach stały się jeszcze większe, a stosunek do transportu został zaostrzony.
  • Możliwość zostania liderem. W rzeczywistości jest to ostateczny cel, do którego gracze powinni dążyć, chociaż możesz pozostać kierowcą. Jako dyrektor gracze będą kupować nowe samochody, zatrudniać kierowców i wysyłać je na loty oraz monitorować wyniki ekonomiczne swojej firmy.
  • Efekty specjalne. W przypadku symulatorów jest to rzadkie zjawisko, ale możliwe. Dzięki temu elementowi twórcy stworzyli najbardziej realne środowisko, które króluje na drodze. Z drugiej strony nieco uprościło to rozgrywkę, ponieważ pojawiło się więcej kamer i bezpieczniej się poruszało.