Trwa odwieczna konfrontacja ludzi i goblinów i podziemnych orków. Trzecia seria popularnej gry fabularnej Gothic 3 okazała się jeszcze bardziej spektakularna i dynamiczna, biorąc pod uwagę fakt, że w tej wersji pojawiło się wiele nowych lokalizacji. Będziesz poruszać się po malowniczych miejscach, nawet w trudnych warunkach zimowych będzie walczyć z takimi strasznymi złymi duchami. W trakcie gry, jako główny bohater będzie w stanie poprowadzić całą armię rebeliantów i rebeliantów, które z kolei pomogą Ci odzyskać utracone ziemie. W grze Gothic 3 możesz grać jako rebelianci i być w stanie poprowadzić armię orków i bezlitośnie eksterminować przeciwników, zdobywając nowe ziemie królestwa. Oddział orków niespodziewanie zaatakował twoją wioskę w Królestwie. To właśnie po takim ataku możesz poprowadzić oddział rebeliantów i stoczyć decydującą walkę z przerażającymi stworzeniami, używając jeszcze więcej nowych broni.

Wymagania Gothic 3 na PC

  • Procesor: Intel Pentium 4 2 GHz.
  • RAM: 1024 MB RAM.
  • Grafika: GeForce 6100 / ATI Radeon 9600 128 MB.
  • 4,6 GB dostępnego miejsca na dysku.

Wspaniała Fabuła Gothic 3

Wydarzenia w tej wersji gry rozpoczną się po tym, jak twoje królestwo zostało schwytane przez takie potworne stworzenia. Najpierw uwolnisz strefy portowe od takich stworzeń. Następnie możesz poruszać się w innych miejscach, znajdując nowych towarzyszy i sojuszników. Oprócz rebeliantów, będzie można prowadzić kolejny oddział wynajętych wolnych strzelców. Jednocześnie trzy frakcje gry są reprezentowane w grze. Walka zapowiada się gorąco, więc najpierw trzeba będzie skorzystać z okazji i udać się do odkrywania miejsc, aby znaleźć tam nowe artefakty, które będą potrzebne do walki z strasznymi goblinami. Trzy lokalizacje królestwa będziesz musiał zbadać. W każdej lokalizacji czeka na ciebie spotkanie z brzydkimi stworzeniami. To i gigantyczne gobliny, nawet prehistoryczne stworzenia można spotkać na swojej drodze gry. Jeśli prowadzisz armię rebeliantów, możesz obozować w Królestwie Myrtany, prowadzić misje wywiadowcze, aby dowiedzieć się o dokładnych rozmieszczeniach twoich złych przeciwników. Orki nie zatrzyma się przed niczym, więc musisz działać w grze mocno i zdecydowanie. Ale na początek pospiesz się Gothic 3 download na PC za pomocą przycisku powyżej.

Kultowa gra do pobrania na PC

Każda frakcja gry reprezentuje oddzielne klasy wojowników, których będziesz się stale uczyć podczas gry. Wszystkie klasy wojowników zamieszkują oddzielne lokalizacje gry. Musisz więc natychmiast zdecydować o wyborze. W grze zobaczysz bardzo różne opcje zakończeń. Możliwe będzie nawet zabicie samego króla, a następnie objęcie tronu. Będzie można zostać handlarzem niewolników. Ale nadal musisz odeprzeć orków ze swojej ziemi, używając niesamowitych umiejętności i zdolności swoich podopiecznych. Download Gothic 3 po rosyjsku przez może każdy odwiedzający naszą darmową stronę z Grami.

Uratuj królestwo przed ciągłymi najazdami potworów. Poszukaj dowolnych opcji broni, aby desperacko walczyć z takimi stworzeniami. W trakcie całej rozgrywki będziesz mógł przejść na stronę jednej z walczących frakcji. Odwiedź pustynne ziemie królestwa, pokryte śniegiem doliny.

Co ciekawego znajdziesz jeszcze w Gothic 3?

Zdobądź Jedzenie i zapasy. W trakcie gry będziesz mógł korzystać z zabitych zwierząt, aby zdobyć jedzenie dla siebie. W końcu bez zapasów nie możesz wytrzymać przez długi czas. Nawet w skórze myśliwego można być w grze. Zbieraj różnorodne zioła, przygotowuj mikstury i wywary, aby leczyć rany rebeliantów. Ulepszenia dla bohatera. Po zdobyciu wystarczającej liczby punktów w bitwach możesz pompować umiejętności swojego bohatera. Dopiero teraz sam zdecyduj, jakie umiejętności będziesz ulepszać-zdrowie, wytrzymałość, umiejętności rzemieślnicze – zdecyduj sam. Na tej stronie za pomocą przycisku poniżej możesz pobrać Gothic 3 przez za darmo.