Seria gier „GTA” – to najbardziej ukochany projekt komputerowy wszechczasów. A różne jego modyfikacje i dodatki są popularne wśród graczy z całej planety. To samo dotyczy GTA: Vice City, którego oferujemy w naszym zasobie do pobrania. Akcja rozgrywa się w fikcyjnym amerykańskim miasteczku Vice City, które zgromadziło w sobie wszystkie występki, które miały miejsce tylko w kryminalnym świecie lat 80.ubiegłego wieku. Tutaj zobaczysz bezwstydny blask bogactwa i luksusu i brzydotę nędznych slumsów, piękne niekończące się piaszczyste plaże i ulice czerwonych latarni, wspaniałe, lśniące światłami restauracje, kasyna i burdele z Pornograficznymi dziewczynami.

GTA Vice City wymagania sprzętowe

 • Procesor 800 MHz Pentium III / Athlon lub 1.2 GHz Celeron / Duron.
 • 128 MB RAM.
 • 32 MB karta graficzna kompatybilna z DirectX.
 • karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX.
 • 8x CD-ROM / DVD-ROM.
 • 915 – 1550 MB miejsca na dysku twardym.
 • system operacyjny Microsoft Windows 98 / 98SE / Me / 2000 / XP / Vista.
 • DirectX 9.0.

vice city do pobrania gta

Główny bohater gry GTA Vice City

Głównym bohaterem jest ogólnie dobry facet o imieniu Tommy Vercetti. Ma przed sobą długą drogę od zwykłego bramkarza w obskurnej kawiarni do wpływowego człowieka w kręgach przestępczych. Ta droga będzie bardzo ciernista i niebezpieczna, zwłaszcza, że w pierwszej dużej transakcji straci wszystko, co miał w tym czasie. Ale teraz musimy wyjść z tej sytuacji i przetrwać za wszelką cenę. Czasami nasza postać wydaje się, że całe miasto zbuntował się przeciwko niemu i próbuje go zniszczyć. Jest tylko jedno wyjście-stać się jednym z nich, czyli autorytetem kryminalnym, i stopniowo podbijać całe miasto. Aby dowiedzieć się, czy jesteś w stanie to zrobić, czy nie, warto download GTA Vice City.

Fabuła gry

Fabuła w tej zabawce rozwija się nieliniowo i zależy od działań, które podejmie postać pod kontrolą. Oprócz głównej fabuły, można oczekiwać dziesiątki dodatkowych zadań i pełną swobodę działania swojego bohatera. Istnieje wiele opcji przejścia gry, a wszystkie z nich nie są do siebie podobne. Nawiasem mówiąc, możesz wybrać nie tylko ścieżkę przestępczą jako handlarza narkotyków, gangstera, Alfonsa i innych bezkompromisowych postaci i spróbować żyć uczciwie, stając się na przykład policjantem, strażakiem lub kierowcą karetki pogotowia. Jest to bardziej honorowa praca, ale nie mniej niebezpieczna niż w środowisku przestępczym. W każdym razie wybór należy do ciebie, a Ty wybierasz ścieżkę bohatera, a jednocześnie określasz w ten sposób dalszy rozwój fabuły. Aby wykonać zadania, twoja postać będzie miała ogromny wybór zarówno transportu, jak i broni. Jeśli jesteś zainteresowany, pospiesz się, aby pobrać GTA: Vice City.

Pobierz GTA Vice City po polsku

Gra posiada kilka kluczowych cech, które odróżniają ją od pozostałych części serii:

 • Niezwykła i nieliniowa fabuła w stylu kryminalnych filmów akcji. Oprócz głównej linii istnieje wiele zadań pobocznych, które są nie mniej interesujące.
  Duża różnorodność pojazdów. Kryminalistom nie przeszkadzało poruszanie się pieszo.
 • Dlatego gra oferuje całą flotę samochodów, która obejmuje samochody sportowe, motocykle wyścigowe, Suv-y, łodzie, helikoptery, a nawet czołgi. Ogromny wybór do wykonania każdego zadania w każdych warunkach.
 • Elegancki arsenał broni. Tak, i to jest również ogromny wybór. Oprócz standardowego zestawu każdego gangstera, w tym pistoletów maszynowych, różnego rodzaju noży i sztyletów, zobaczysz tutaj coś zupełnie nieoczekiwanego. Na przykład, jeśli to możliwe, możesz użyć koktajlu Mołotowa, piły łańcuchowej, miotacza ognia, prawdziwego miecza samuraja, a nawet kija golfowego. A czemu nie?

Autentyczny akompaniament muzyczny. Cała muzyka w grze pochodzi z lat 80. i jest emitowana w 9 stacjach radiowych. Posłuchaj Michaela Jacksona Briana Adamsa, Ozzy 'ego Osbourne’ a i innych najlepszych