PODZIEL SIĘ

Obecnie wśród gier na przeglądarkę to jeden z najpopularniejszych tytułów. Mowa tu o Hero Zero. Tworząc najnowszy Hero Zero Hack kierowaliśmy się tym by ułatwić grę osobom, które nie chcą inwestować w walutę premium. Nasz zespół przygotował unikatową wersję cheata do Hero Zero od podstaw!

Jak wygląda nasz działający hack Hero Zero w najnowszej wersji?

Z zasady tworząc aplikacje oraz hacki do gier kierujemy się tym by interfejs użytkownika był przyjazny i przejrzysty. Dlatego też, wciąż aktualizujemy naszego hacka do hero zero. Oprócz tego aplikacja posiada wsparcie dla systemu Windows oraz Mac. Jeżeli chcesz uruchomić ten hack do HZ – nie musisz go instalować. Wystarczy uruchomienie pliku.

hack na oponki

Co generuje nasz Hero Zero Hack?

 • Nasz HZ hack umożliwia generowanie monet w nielimitowanej ilości
 • Generowanie oponek również bez limitu (choć zalecamy nie przesadzać z ilością wygenerowanych oponek)
 • Połączenie przez login – nie wymagamy podawania hasła do konta Hero Zero
 • System antyban w połączeniu z logowaniem przez proxy gwarantuje niewykrywalność i bezpieczeństwo hacka – poniżej również skan na czystość pliku

Skan naszego generatora oponek

Zobacz dlaczego jesteśmy jednym z najpopularniejszych ekip tworzącą unikatowe hacki. Poniżej zamieszczamy skan Hero Zero hack w najpopularniejszych programach na bezpieczeństwo.

Instrukcja obsługi naszego hacka do Hero Zero

 1. Pobierz plik herozero-hack-4-11b.zip z mirrorów
 2. Wypakuj archiwum herozero-hack-4-11b.zip na pulpicie
 3. Uruchom hacka z pliku exe w archiwum
 4. Sprawdź czy hack jest aktualny
 5. Wpisz swój login, zaznacz opcje antyban i proxy przez co połączenie będzie szyfrowane
 6. Wybierz odpowiednią ilość oponek lub kasy i kliknij “Aktywuj”
 7. Poczekaj 45-60 sekund na zakończenie działania generatora.


Dziękujemy z góry za Wasze opinie dotyczące naszego Hero Zero hack aktualizowanego dla was już od ponad roku. HZ jest zdecydowanie jedną z tych gier, do której wraca się najchętniej. Osoby szukające generatora oponek do tej gry z pewnością odnajdą to czego potrzebują w naszej aplikacji do pobrania.

10 KOMENTARZE

  • @Agicha jak najbardziej, w wersji 4.10 dodaliśmy wsparcie naszego hacka dla tego windowsa. Tak czy siak zalecam zmiane np. na 10’tke, bo może czasem nie łączyć i trzeba kilka razy generować.

   • @wojtech dzięki, chociaż pierwszy raz widzę by ktoś wrzucał na upload gdzie sie podaje numer :p ale w sumie nie trzeba rejestrować innego konta. Teraz sprawdziłam i działa ładnie. 5000 oponek i 15000 monet sobie wzięłam co by nie przedobrzyć ;p

 1. Dobra opcja, a teraz kumple mnie pytają czemu tak szybko leveluje i skąd tyle oponek i monet 😀 hahahah. Radze nie wysyłać tego znajomym jak nie chcecie żeby się wydało xD

  • @Radek555 spoko, jak coś by się działo to mamy jeszcze pare pomysłów jak generować i implementować kod do hero zero bez problemu 🙂 Możecie polecać znajomym na luzie.

  • @Macinko99 u mnie działa, chociaż kumpel mówił że musiał chyba ze 2-3 razy próbowac bo pokazywało się że serwer herozero przeciążony czy coś. U mnei za pierwszym razem poszlo jakieś 15000 oponek do przodu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here