Mafia 2 download

Mafia 2 download

5 sierpnia 2021 Wyłączono przez wojtech

Mafia 2 to kultowa i legendarna gra z niesamowitą grą akcji z perspektywy trzeciej osoby. W rzeczywistości przedstawiony projekt od twórców 2K Games nie jest typowy, jego wyjątkowość polega na tym, że gra odgrywa dużą rolę, nie tylko wyścigi, ale cała gra jest nasycona atmosferą mafijnego świata, w którym wszystkie szczegóły są doskonale przekazane. Ten świat jest pełen strzelanin, niesamowitych wyścigów, prób zdobycia honorowego miejsca w rodzinie, a także całkowitego nieposłuszeństwa wobec prawa. Akcja gry rozgrywa się w czasie wojny w Ameryce w latach 1943-1951. Jeśli chcesz zanurzyć się w tym ekscytującym świecie, zalecamy Mafia 2 Pobierz na naszej stronie.

Wymagania Mafia 2

  • System operacyjny: Microsoft Windows XP (SP2 lub późniejsza) / Windows Vista / Windows 7.
  • Procesor: Pentium D 3Ghz/ AMD Athlon 64 X2 3600+ (Dual core) lub wyższy.
  • Pamięć RAM: 1.5 GB.
  • Karta graficzna: nVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro lub lepsza.
  • Dysk twardy: 8 GB.

mafia 2 download pełnej wersji gry

Fabuła gry Mafia 2

W Mafii 2 głównym bohaterem jest Vito. Jest synem włoskiego imigranta, który dorastał w całkowitym ubóstwie i bez praw obywatelskich. Od wczesnego dzieciństwa zdał sobie sprawę, że jedyną szansą na wejście do bogatego świata i zdobycie szacunku jest Mafia. Tak, nie chciał żyć jako ojciec w biedzie i istnieć za grosze, więc wkrótce staje się gangsterem. Na samym początku kariery razem ze swoim przyjacielem Joe dokonują drobnych kradzieży, kradną samochody, ale z czasem stają się zmęczeni tym, chcą czegoś więcej. Wkrótce zaczynają wspinać się na wyższe stopnie drabiny przestępczej. Dopiero wtedy zdają sobie sprawę, że prawdziwe życie gangsterów nie jest tak łatwe, jak im się wydawało w dzieciństwie. A Ty też chcesz spróbować swoich sił w roli gangstera? Następnie pospiesz się Mafia 2 download wersja polska za darmo na naszym wspaniałym zasobie gry, tylko tutaj możesz wypróbować jasne wiarygodne obrazy, poczuć cały dramat i nieprzewidywalność relacji między klanami mafijnymi a tymi, którzy się w nich składają.

Pobierz pełną wersję Mafia II

Gra zapewnia ogromny otwarty świat, ale mimo to struktura rozgrywki wymaga większego skupienia się na fabule niż na swobodnym poruszaniu się. Każdy rozdział ściśle podąża za drugim, ale między nimi (w czasie, gdy główny bohater kończy wszystkie swoje sprawy w poprzednim rozdziale I musi jechać do domu, aby rozpocząć nowe przygody następnego dnia) ma trochę czasu na swobodną eksplorację miasta. Ponadto, podczas gdy gracz podczas przechodzenia przez zadania jeździ po mieście, nie jest ograniczony w swoich ruchach, więc możesz bezpiecznie chodzić po mieście.

Każdy rozdział odbywa się o innej porze dnia i innej pogodzie. Dynamiczna zmiana pory dnia nie jest realizowana celowo, twórcy ręcznie opracowali niezbędne warunki pogodowe dla każdego rozdziału. Mafia 2-jest to jedna z pierwszych gier tego gatunku, gdzie występuje zmiana pór roku. Terytorium gry jest całkowicie wykonane w dwóch wersjach: zimowej i letniej-zgodnie z ich epok, w których odbywają się wszystkie wydarzenia fabuły. Jeśli nadal nie masz tej gry na komputerze, zalecamy download Mafia 2 na naszym repozytorium gier.

Dlaczego warto zagrać w Mafia 2?

  • W grze znajdziesz wiele akcji: intensywne strzelaniny, pościgi i walki. Tutaj musisz zrobić wszystko, a nawet więcej, aby stać się prawdziwym „mafioso”.
    Warto zwrócić uwagę na niesamowitą historię gangstera. Scenarzyści zainspirowali się najlepszymi dramatami mafijnymi i stworzyli wspaniałą grę z fascynującymi bohaterami i prawdziwym duchem mafii.
  • Zanurzysz się w zupełnie innym świecie, w środku II wojny światowej. ECHA tej epoki są tutaj pięknie pokazane, a wszystko to jest wyraźnie przekazywane w architekturze, muzyce, samochodach i odzieży. Po pewnym czasie na ulicach pojawiają się pierwsze hotrody, styl lat 50., Muzyka i wiele innych związanych z tymi pięknymi latami.
  • Silnik Illusion nowej generacji daje możliwość podziwiania pięknych krajobrazów morskich, uliczek miejskich i wszystkiego, co tylko Ty możesz znaleźć.

Ponadto gra ma niesamowity akompaniament muzyczny tamtych czasów.