PODZIEL SIĘ

Margonem to gra, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Wybitny tytuł polskiego autorstwa od wielu lat wciąga dziesiątki fanów na długie godziny. Specjalnie dla nich napisaliśmy i wspieramy od ponad roku działający Margonem Hack generujący smocze łuski oraz złoto. Większość istniejących hacków do margonem jest nieaktualna bądź niewspierana przez autorów. Tego nie spotkasz w naszym hacku – najnowsza wersja numer 11.31 została zaktualizowana do aktualnego API gry.

Zrzut ekranu z działającego Margonem Hack v11.31a

Zdecydowanie wartym uwagi jest poniższy screen z naszego hacka. Jak widać logowanie do gry Margonem następuje wyłącznie poprzez podanie w aplikacji loginu do konta. W żadnym miejscu nie wymagane jest podanie hasła do konta w Margonem.

hack generator zasobów do gry margonem

Możliwości naszego cheata do Margonem

Nasza aplikacja posiada możliwość wygenerowania smoczych łusek i złota, jednakże to nie wszystko. W wersji 11.31a dostępne są następujące funkcje

 • Aktualizowanie cheata z poziomu aplikacji za pomocą odpowiedniego przycisku
 • W pełni przebudowany system blokujący wykrycie oraz wsparcie poprzez nasze dedykowane serwery proxy do API
 • Możliwość generowania smoczych łusek (SŁ) oraz monet
 • Bezpieczne logowania bez potrzeby podawania hasła

najlepszy hack do tej gry online


Jak prawidłowo uruchomić hack?

 1. Wyloguj się z Margonem
 2. Uruchom hack za pomocą odnośnika
 3. Wpisz swój login i połącz się z serwerem Margonem
 4. Sprawdź czy dostępne są serwery proxy
 5. Wybierz odpowiednią ilość smoczych łusek lub złota i aktywuj nasz cheat
 6. Po około minucie zobacz czy punkty znajdują się już na Twoim koncie.

najlepszy hack do tej gry online

Więcej informacji o Margonem od zespołu

Jest to gra ze zdecydowanie jedną z największych historii na rynku gier 2D w Polsce. W pewnym momencie nawet ten tytuł był jednym z najpopularniejszych w naszym kraju. Dlaczego nadal warto grać w Margonem? Zdecydowanie należy podkreślić klimat, który ta produkcja oferuje. W dobie coraz popularniejszych gier w klimacie azjatyckim jest to nadal bardzo dobry i popularny tytuł. Zdecydowanie możemy w Margonem spotkać dojrzałych graczy do wspólnej wyprawy.

Na przestrzeni ostatnich lat gry MMORPG spotkały się z ogromnym przypływem znacznej ilości graczy. To sprawiło, że wiele z nich nie wytrzymało swojej konkurencji i zostało zmuszonych do zamknięcia serwerów. Co ważne, akurat margonem jest jedną z gier, która mimo wielkiej konkurencji działa do dziś, a itemshop w grze wcale nie przesądza o zwycięstwie danego gracza nad drugim (brak pay2win). Za pomocą naszego hacka możecie kupić praktycznie wszystkie przedmioty dostępne w IS. Co ważne dzięki funkcji proxy możesz korzystać z niego praktycznie z dowolnego miejsca na ziemi (działa on również poza polskimi adresami IP). Co więcej, jeżeli znajdziesz błąd w aplikacji – znajdź zakładkę kontakt i napisz do nas opisując to co możemy poprawić. Jeżeli spotkasz błędy związane z wolnym działaniem – sprawdź czy nie masz uruchomionych w tle zbyt dużej ilości aplikacji lub pobierania. Powodem tego, jest fakt iż cheat wysyła spore ilości pakietów do serwera gry, które mogą lekko obciążyć system przez około 30-50 sekund. Po tym czasie smocze łuski i monety bezpiecznie zostaną dodane do konta. Warto również zaznaczyć, że nie potrzebujemy Twojego hasła do konta.

To również świetna okazja by niskim kosztem sprawić np. prezent znajomemu, z którym grasz w Margonem. Z pewnością, będzie to dla niego miłe zaskoczenie. Przy okazji przypominamy, że limity jakie polecamy dla generowania łusek i złota to około 5000-10000 na godzinę. Te wartości sprawią, że Twoje konto będzie bezpieczne i żaden system go nie wykryje. Tworząc ten cheat często otrzymywaliśmy pytania – kto jeszcze w to gra? 🙂 Prawda jest taka, że spora część osób, która należy do grupy fanów MMORPG zdecydowanie gry mniej wymagające nowych sprzętów. Jest to jeden z nielicznych tytułów, który wciąga na tak długi czas graczy w każdym wieku, w czasie gdy rynek gier mmo jest praktycznie zalany “chińskimi” tytułami z efektownym systemem walki.


9 KOMENTARZE

 1. nie wiem za bardzo w jakim celu wrzucał ktoś na serwer gdzie trzeba numer podać, ale mniejsza z tym bo wygenerowałem sobie chyba 60 000 smoczych łusek i gra się o niebo lepiej. Te ceny ich w sklepie to tragedia

  • @Sebix112 no niestety ale już mówiliśmy właśnie pod innym hackiem o tym że to nas zabezpiecza przed wypłynięciem naszej pracy na chomika itp. A zrobienie działającego cheata to miesiące pracy i testów.

 2. polecam, mi poszło za drugim razem bo wpisałem za dużo smoczych łusek. A kumpel wpisał dwa razy tyle co ja i zadziałało mu za pierwszym razem. Tak czy siak dziena bo szukałem działającego hacka chyba na pięciu różnych stronach, albo jakieś wirusy albo jakiś syf co nie działa od roku a ten naprawdę skuteczny 🙂

   • @Rex to już naprawiliśmy teraz w aktualizacji 11.30, dostaliśmy info że to był błąd jak ktoś generował sobie złoto w za dużych ilościach. Także już nic takiego nie powinno wyskakiwać.

  • @Hakamber a ja ściągnąłem sobie tego hacka i wygenerowałem 100 000 monet chyba z dziesięć razy xd a minął już chyba miesiąc żadnego bana nie ma także pełen luzik :DD

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here