PODZIEL SIĘ

Need for Speed Carbon pobierz dla systemu Windows 7/8/8.1/10/XP/Vista

Need for Speed Carbon to najbardziej ekscytująca gra wyścigowa.

Kultowa gra wyścigowa Need for Speed Carbon jest dostępna na naszej stronie internetowej dla każdego. Jedna z najbardziej lubianych serii wyścigów arkadowych. Bierzemy udział w wielu różnych rodzajach wyścigów, w tym pojedynkach indywidualnych, testując ponad 100 licencjonowanych samochodów. Need for Speed Carbon pobierz jest kolejną częścią jednego z najbardziej znanych zawodników arkadowych.

Opisany pod wieloma względami produkt przypomina jego poprzedników. Odniesienia do NFS Most Wanted wynika przede wszystkim z aktywnego udziału funkcjonariuszy organów ścigania, czego należy za wszelką cenę unikać. Spośród dwóch gier z serii Need for Speed: Underground, wzięto pod uwagę obszerne możliwości tuningowe dla poszczególnych maszyn.

Need for Speed Carbon pełna wersja

Need for Speed Carbon ma oczywiście wiele nowych elementów do zaoferowania, takich jak wyścigi wyścigowe w kanionach lub zdolność do prowadzenia własnego zespołu. Gra powstała z myślą o wszystkich istotnych platformach sprzętowych. Kluczowym punktem programu jest oczywiście rozbudowany tryb kariery zawodowej. Co ciekawe, gramy w tę samą postać, którą kontrolowaliśmy w grze Need for Speed: Most Wanted.

Główny bohater wraca do rodzinnego Palmontu. Po dotarciu do celu okazuje się, że pełną kontrolę nad organizacją nielegalnych wyścigów ulicznych przejęły wrogie gangi. Zadanie gracza wygra oczywiście konkurs, a także odzwierciedli kolejne sektory miasta. Podobnie jak w Need for Speed Most Wanted, postęp jest ilustrowany przez sceny z udziałem prawdziwych aktorów.

Wymagania systemowe dla Need for Speed Carbon PC

  • CPU: Intel Core i5 2,4 GHz.
  • RAM: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: Karta graficzna o pojemności 512 MB GeForce 8400 GTS lub nowsza.
  • Miejsce na dysku: 8 GB dysku twardego.

Pobierz NFS Carbon na PC

Rozpocznij przygodę z jedną z najlepszych gier wyścigowych, jakie kiedykolwiek powstały. Po pobraniu instalatora należy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.