Need for Speed Carbon download dla systemu Windows 7/8/8.1/10/XP/Vista

Need for Speed Carbon to najbardziej ekscytująca gra wyścigowa.

nfs carbon pobierz

Kultowa gra wyścigowa Need for Speed Carbon jest dostępna na naszej stronie internetowej dla każdego. Jedna z najbardziej lubianych serii wyścigów arkadowych. Bierzemy udział w wielu różnych rodzajach wyścigów, w tym pojedynkach indywidualnych, testując ponad 100 licencjonowanych samochodów. Need for Speed Carbon jest kolejną częścią jednego z najbardziej znanych zawodników arkadowych.

Wymagania systemowe dla Need for Speed Carbon PC

  • CPU: Intel Core i5 2,4 GHz.
  • RAM: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: Karta graficzna o pojemności 512 MB GeForce 8400 GTS lub nowsza.
  • Miejsce na dysku: 8 GB dysku twardego.

Opisany pod wieloma względami produkt przypomina jego poprzedników. Odniesienia do NFS Most Wanted wynika przede wszystkim z aktywnego udziału funkcjonariuszy organów ścigania, czego należy za wszelką cenę unikać. Spośród dwóch gier z serii Need for Speed: Underground, wzięto pod uwagę obszerne możliwości tuningowe dla poszczególnych maszyn.

Need for Speed Carbon pełna wersja

Tak jak w przypadku wielu podpisów EA w ciągu minionych kilku lat, jest to dopiero następna z rozległej linii serii Need for Speed Carbon download. Zarówno w trybie wyzwań, jak i jako profit post-boss w trybie promocji, jedyną prawdziwą różnicą pomiędzy tym a np. Funkcjonuje również wiele kosmetycznych odmian, które można wprowadzić, by Twój samochód wyglądał trochę odmiennie niż wszyscy inni w drodze. Szczerze mówiąc, kosmetyczne zmiany nie są kompletnie bezcelowe, ponieważ warto systematycznie zmieniać kolor i stylizację, gdy policja wie, jakim samochodem jeździsz.

Oczywiście samochody w krainie Need for Speed nie pasują szczegółowo do prawdziwego świata a mianowicie zdałem sobie sprawę, że kiedy zobaczyłem, że EA założyło, że Renault Clio V6 jeździ lepiej aniżeli Lotus Elise! Nie jestem pewien, kto opracował atrybuty samochodów z włókna węglowego, ale musieli albo odrzucić mieć pojęcia o jeździe, albo zwyczajnie upuścili tego dnia trochę kwasu.

Pobierz NFS Carbon na PC

Nowością w tej przerwie jest także tryb wyścigu bossów kolejki górskiej przy kanionach. Te absurdalnie prędkie zjazdy obejmują skumulowaną, dwuetapową misję samobójczą. Zbiegasz podwójnie; raz na przodzie i raz z tyłu, z kibicem starającym się być jak na przykład najbliżej lidera. Ten, który zdobędzie najwięcej punktów, wygrywa – chyba że oddasz zwycięstwo, będąc zapomnianym spośród krawężnika kilka tysięcy stóp poniżej. To ekscytująca, przyziemna sprawa, która może pozostawać ukarana jak diabli a mianowicie ale mimo to interesująca. Podsumowując, Need For Speed Carbon download wówczas solidna gra wyścigowa w stylu arcade i wydaje się być to całkiem nowa ranga w serii.

Ponadczasowy tytuł na wiele godzin

Musisz piąć się w górę, aby uzyskać cokolwiek dość niskiego i naczelnego, chociaż nie jest to tak niskie i fundamentalne, jak w poprzednich grach. Nie mówię, że RX8 to zły samochód, ale obrotowy silnik ma wyraźny brak momentu obrotowego, jak byłoby dość dużym kłopotem, gdybyś jechał ulicznymi wyścigami w prawdziwym świecie. Jednak pozostałe dwa warianty zostały znacznie gorsze – dzierżysz Cevvy Camaro SS, które jest w porządku po linii prostej, ale markotne na zakrętach, lub Alfa Romeo Brera, która jest dużą, ciężką wymówką na rzecz coupe z żałosnym przesuwaniem.

Grafika wydaje się być dobra, jeśli jest mniejsza niż wersja 360, zaś rozgrywka jest zróżnicowana i wystarczająco głęboka, abyś mógł przez chwilę działać. Możemy to połączyć z grą online, która pozwala się śmiać, gdy Twoi familiarni jedzą Twój kurz. Jednak nie należy kupować tejże gry i oczekiwać nowego i wyjątkowego doświadczenia.

Jeśli regularnie uprawiasz hazard online, prawdopodobnie chcesz mieć samochód, który to wygląda tak indywidualnie, jak na przykład to tylko możliwe. Obok tak wielu opcjach dostosowania naprawdę możesz stworzyć pojazd inny niż wszystkie. Nieszczęśliwie dla mnie trochę nie ma znaczenia, jak wygląda mój samochód, ponieważ zawsze jeżdżę od strony zderzaka, miast unosić się za pojazdem. Dlatego będziesz musiał regularnie wracać do swojego bezpiecznego domu, aby samochód był konkurencyjny. Jak można się spodziewać po grze Need for Speed Carbon download, dostępny pułap personalizacji jest niesamowity.

Tutaj możesz ulepszyć silnik, skrzynię biegów, zawieszenie, opony, turbo itp. Ciekawe jest to, że możesz dostosować każde ulepszenie do swojego nurcie jazdy, więc jeśli potrzebujesz mieć do dyspozycji suplementarny moment obrotowy, możesz dostosować swój zestaw do swych potrzeb. Podobnie, możesz wyregulować turbo tak, aby przyspieszyło wcześniej w toku obrotów, ale oczywiście ogranicza to suma surowej mocy, którą ma możliwość dostarczyć. Możesz nawet wyregulować napięcie wstępne hamulców do odwiedzenia przodu lub w tył, po zależności od tego, lub chcesz zmniejszyć prędkość faktycznie szybko, jak to możliwe, czy zainicjować nadsterowność.