Strona główna O nas

O nas

Jesteśmy zespołem, który tworzy niesamowite hacki dostępne na wszystkie urządzenia. Nie ważne czy jesteś posiadaczem telefonu z Androidem czy też iOS. Nasz hack możesz uruchomić także na Windows. Kolejną naszą niesamowitą zaletą jest również to, że wszystkie nasze aplikacje są testowane i sprawdzane przez wiele godzin. Dodatkowo gdy gra otrzymuje aktualizację – bardzo szybko aktualizujemy wszystkie nasze narzędzia. Zazwyczaj staramy się to wykonywać do 24h od dnia aktualizacji.

Warto zaznaczyć, że hacki które tworzymy zawierają wiele systemów które pozwalają na ochronę konta takie jak połączenie z serwerami proxy czy też działanie w chmurze przy połączeniu wyłącznie przez API gry za pomocą loginu. W porównaniu do istniejących hacków, które zazwyczaj nie limitują generowanych zasobów w grach – nasze aplikacje zapamiętują IP użytkownika i blokują w pewnym momencie generowanie w trosce o ochronę Twojego konta.

Zobacz co posiadamy w naszych zasobach, ciągle powiększamy swoją kolekcję hacków dostępnych na PC. Jeżeli szukasz hacka do gry, którego nie posiadamy – napisz do nas a wykonamy go w jak najkrótszym czasie!