PODZIEL SIĘ

PokeWars to jedna z najpopularniejszych gier o Pokemon w Polsce. Prezentujemy pokewars hack na pieniądze oraz honor. Masa graczy ma problem z uzyskaniem odpowiedniej ilości zasobu honoru czy też pieniędzy w tej grze. Hackidemia przygotowała specjalną wersję hack do pokewars umożliwiającego rozwiązanie tych problemów.

hack do pokewars na ph i złoto generator

Zrzut ekranu z Pokewars Hack na PC

Warto zaznaczyć, że najnowsza wersja cheata do pokewars dostępna jest także na Windows oraz MAC! W trosce o twoje bezpieczeństwo nie musisz podawać hasła by wygenerować walutę w grze. Dodatkowo korzystając z naszego pokewars hack w wersji 3.45b możesz logowac się do serwera anonimowo przez proxy.

Funkcje PokeWars hack w wersji 3.45b

 • Wsparcie dla użytkowników MAC oraz poprawki hacka dla windows
 • Usunięcie błędów z limitem waluty oraz PH
 • Dodanie do pokewars hack nowych serwerów proxy
 • Zaktualizowany wygląd graficzny hacka

najlepszy hack do tej gry online

 

Bezpieczeństwo hacka do pokewars

Zawsze sprawdzamy nasze aplikacje za pomocą skanów popularnych programów antywirusowych, poniżej możesz zobaczyć aktualny wynik skanu dla pokewars hack w wersji 3.45b

Jak korzystać z najnowszej wersji PokeWars Hack na PC?

 1. Wpisz login do pokewars i wybierz urządzenie z jakiego korzystasz
 2. Zainstaluj pokewars-hack-3-45b.rar na dysku
 3. Wybierz serwer proxy w dogodnej lokalizacji (ważne by był online).
 4. Jeżeli chcesz udostępnij nasz hack znajomym lub za pomocą fb lub twittera
 5. Wpisz walutę (polecamy maksymalnie 100.000 każdego) gdyż administracja czasem sprawdza ręcznie.
 6. Aktywuj hack i poczekaj około 45 sekund na aktywacje pieniędzy i honoru na Twoim koncie.

najlepszy hack do tej gry online


Informacje dodatkowe – PokeWars to jedna z najpopularniejszych gier o pokemon w naszym kraju. Codziennie korzysta z niej wiele osób, część z nich także dokonuje zakupu waluty premium jaką są punkty honoru (PH). Wyjątkowy klimat gry powoduje, że jest ona zdecydowanie coraz popularniejsza a osiągnięcie topowych pozycji w rankingach może okazać się coraz trudniejsze. Jeżeli masz propozycje do naszego hacka Pokewars na PH (punkty honoru), napisz w komentarzach swoje uwagi. Z góry dziękujemy za pobranie naszego hacka do pokewars. Regularnie aktualizujemy pliki w serwisie.

7 KOMENTARZE

 1. niby numer trzeba podać ale to jedyny jaki mi działał a chyba z 5 stron ściągałem różne wersje. Na dwóch stronach to nawet mi wywaliło, że wirus także nawet nie otwierałem. Doje*alem sobie chyba z 10 000 punktów honoru bo hajsu to mam sporo to nie potrzebuje.

  • @Ravik a u mnie poszło chyba za drugim razem bo wpisalem chyba z 500 000 punktów honoru i 10000000 hajsu :p ale faktycznie też szukałem na innych stronach i jeden wielki ch*j xd

 2. nie wiem po co tylko ten numer trzeba podawać, ale trudno zaryzykowałem po tych komentarzach (zwłaszcza ravika). Powiedziałbym jedno słowo, ale bym pewnie dostał bana więc “ZAJEFAJNY HACK!” dziena!!!!

  PS. jak komuś wywala w połowie to wyłączcie jakieś ściąganie co macie w tle to nie wywala. Ile ja bym hajsu musiał wydac na te PH 😀 generowałem tydzień temu i do dziś wszystko dziala.

  • @Rebix06 dzięki, to właśnie dzięki takim komentarzom mamy chęć do wypuszczania kolejnych aktualizacji 🙂 dzisiaj właśnie wylądowała wersja v3.45b, już można ściągać (troche pozmieniali w Pokewars). A jak ktoś już pobrał to tylko w prawym rogu kliknąć trzeba “Aktualizuj”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here