Nowi bohaterowie i nowe lokalizacje, ponownie zainfekowany teren czeka na ciebie. Dopiero teraz rząd postanawia przejąć kolejną kontrolę nad najbardziej niebezpiecznymi obszarami zainfekowanego terytorium. A teraz rozpoczyna się operacja wojskowa, dopiero teraz wśród wojska staniesz się dowódcą swojej drużyny, która będzie desperacko walczyć z nowymi potworami i zainfekowanymi potworami. W grze Stalker Zew Prypeci download w języku polskim, który możesz z naszej strony internetowej, zobaczysz jeszcze więcej potworów i jeszcze więcej broni dla swojej głównej postaci.

Stalker Zew Prypeci wymagania sprzętowe

  • System operacyjny Windows XP SP2;
  • Procesor Intel Pentium 4 2,2 GHz lub AMD Athlon XP 2200+;
  • Karta graficzna GeForce 5900 128 MB lub Radeon 9600 XT 128 MB;
  • Pamięć operacyjna 768 MB RAM;
  • 6 GB wolnego miejsca na dysku twardym;

Fabuła Stalker Zew Prypeci

Po pierwsze, wojsko jest wysyłane do strefy, która musi wylądować na najbardziej niebezpiecznych obszarach zainfekowanego terenu. A cała eksploracja odbywa się z powietrza. Ale potem pojawił się błąd, a wszystkie samoloty i śmigłowce rozpoznawcze ulegają katastrofie. Rząd nie spodziewał się takiego zwrotu wydarzeń, a teraz pozostaje jedno – wysłać najlepszego agenta do strefy wykluczenia, który będzie musiał znaleźć niezbędne informacje i uratować ludzi, którzy przeżyli katastrofę. Oddział skierowany do anomalnego terenu musi dokładnie wykonać tak skomplikowaną operację w tak niebezpiecznej strefie. Operacja nie powiodła się i tylko Ty, jako główny bohater gry, możesz dowiedzieć się wszystkiego, zdobyć cenne materiały i wrócić do domu bez szwanku.

zrzut ekranu ze stalker zew prypeci do pobrania

Ciekawe mechaniki i funkcje gry

Będziesz miał okazję odwiedzić nowe lokalizacje gier-fabryki, fabryki, w których można znaleźć wiele interesujących artefaktów. Co więcej, będziesz miał okazję zniszczyć potwory, które są rozproszone po wszystkich obszarach gry. Twoją główną bronią jest karabin i twój mózg, który musi poprawnie ocenić wszystkie sytuacje w grze. Możesz download Stalker Zew Prypeci na naszej stronie z Grami. Ale pamiętaj, że strefa jest zainfekowana, wirus rozprzestrzenia się i tylko Ty jako wojskowy i najlepszy agent możesz wszystko zrozumieć.

Pobierz Stalker zew prypeci z naszych zasobów

Najważniejszym atrybutem gry jest maska gazowa, za pomocą której możesz z powodzeniem poruszać się po miejscach. Butle z tlenem można znaleźć w ukrytych miejscach, więc szukać wszystkich przedmiotów. Podnieś wszystkie przedmioty, ale uważaj na mutantów, a mianowicie zwierzęta, które mogą cię skrzywdzić w tej fajnej grze.

Czemu musisz zagrać w stalker zew prypeci?

  • Miasto. W tej grze bardzo realistycznie pokazano lokalizacje miejskie. Opuszczone fabryki, parujące fabryki-wszystko wygląda naturalnie i naturalnie. Wchodzisz w grę w prawdziwym otoczeniu.
  • Nowe zadania. Misje poboczne pozwolą ci, jako gracz i postać, zdobyć dla siebie nowe cenne przedmioty, aby maksymalnie wyposażyć swoją postać, w tym broń i sprzęt.
  • Potwory i zarażeni ludzie. Tutaj musisz być ostrożny, ponieważ zachowanie przeciwników będzie niezwykłe. Potajemnie mogą cię skrzywdzić, ale nie musisz tracić zdrowia, ponieważ przed tobą, jako agent specjalny, zadanie jest trudne, ale wykonalne.
  • Wirusy. Musisz stale monitorować poziom zdrowia. Ciągłe emisje radioaktywne mogą przeszkadzać w grze. Aby to zrobić, poszukaj butli z tlenem, aby chronić się przed wpływami zewnętrznymi.
  • Agent specjalny. Musisz ukończyć wszystkie misje i skutecznie opuścić strefę, ponieważ masz określony cel, który należy wykonać i zrealizować. Wędruj po zainfekowanym terenie, szukaj map, znajdź zaginioną załogę wojskową – i zdobądź bonusy, aby rozwinąć swoją główną postać. W grze Stalker Zew Prypeci, który można pobrać na naszej stronie z grami wideo, napotkasz niebezpieczne zainfekowane potwory – będą to zarówno zwierzęta, jak i ludzie narażeni na wirusa.