PODZIEL SIĘ

Ten zupełnie nowy hack dla Star Wars Force Arena został wprowadzony na rynek i jest już dostępny dla użytkowników androidów i smartfonów. Byliśmy bardzo zadowoleni z wyników beta testów, zanim w końcu udostępniliśmy je do publicznej wiadomości. Szczerze mówiąc, gra jest dość trudna i opłaca się polepszać swoje umiejętności. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci zdobyć nieograniczoną ilość darmowych kredytów i szybciej progressować w grze, nie wydając na to tak dużej ilości swojego czasu. Nie traćmy go i sprawdźmy więcej informacji i kilka fajnych funkcji tego nowego hacka Star Wars Force Arena.

zrzut ekranu z hacka star wars force arena

O grze Star Wars Force Arena

Jest to gra tylko online z trybem PvP, która jest podobna do gry clash royale, ale z dodatkowymi ulepszeniami. Bohaterów można poruszać, wybierając wieżę do ataku. Bohaterowie mają specjalne umiejętności i możesz również użyć karty bitewnej, nawet x skrzydło, aby wysadzić w powietrze swoich wrogów. Gra jest dla mnie świetną zabawą oraz jest zdecydowanie bardziej interaktywna. Spotkanie vadera podczas bitwy to częsty powód do nostalgicznego uśmiechu. Wszystko inne w grze jest standardowe, ulepszasz swój profil, odblokowujesz więcej bohaterów, dołączasz do gildii, wymieniasz się kartami i zarabiasz więcej kart. Oprócz bitew 1v1, możesz współpracować z innymi graczami, aby wziąć na siebie ciemną lub jasną stronę.

Funkcje Hacka Star Wars Force Arena

Jako nowy gracz w Star Wars Force Arena, możesz zdobyć tylko niewiele kredytów lub kryształów. Ale jeśli jesteś już dłużej w tej grze, będziesz potrzebował ich zdecydowanie więcej.

  • kryształy – Ta waluta jest używana do kupowania pakietów lub przyspieszenia do odblokowywania pakietów.
  • kredyty – Jest to główna waluta w Star Wars Force Arena. Skorzystaj z darmowych kredytów, które otrzymałeś w celu aktualizacji lub handlu.
  • energia – Posiadanie nieograniczonej energii może pomóc zdominować przeciwnika i w rezultacie wygrać każdy mecz.
  • Obsługuje wszystkie urządzenia – nasze hacki Star Wars Force Arena są dostępne na każdym urządzeniu mobilnym lub komputerze, tak długo, jak długo jesteś połączony online.
  • Automatyczne aktualizacje – Twórcy gier na bieżąco aktualizują swoją grę, aby naprawić usterki i inne błędy w grze. Aktualizacje te mają również wpływ na nasze hacki, a aby im przeciwdziałać, zawsze monitorujemy zmiany w grze w czasie rzeczywistym.

Zrzut ekranu po działaniu hacka

hack do star wars arena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here