World of Goo Download PL

World of Goo Download PL

4 sierpnia 2021 Wyłączono przez wojtech

Deweloperzy krajowi byli w stanie zadowolić swoich potencjalnych użytkowników nową zręcznościową zabawną grę logiczną, w której głównymi bohaterami będą niezwykłe stworzenia – są to zabawni bohaterowie w postaci kropelek z oczami, którzy lubią odkrywać wszystko, co nowe. Są bardzo małe, ale bardzo ciekawe i dociekliwe. Teraz jako gracz musisz pomóc im odkrywać nowy świat pełen tajemnic i niebezpieczeństw. W grze World of Goo, którego można pobrać na naszym serwerze gry, musisz pomóc im pokonać różne przeszkody, a oni z kolei pomogą Ci rozwiązać wiele zagadek.

Minimalne wymagania World of Goo

  • Pentium 4 2 GHz.
  • 1 GB RAM.
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • Windows XP/Vista.

Fabuła gry World of Goo

W grze za pomocą zabawnych piłek musisz pokonać różne przeszkody i przeszkody. W ten sposób pomagają budować niezwykłe twierdze i wieże. Na każdym poziomie gry Twoje kulki w kształcie łezki starają się znaleźć coś nowego dla siebie, starają się dostać do niezwykłych kłopotów gry. W trakcie gry musisz stale kontrolować ich działania. Ciekawość twoich małych kulek może dla nich obrócić się na boki. Badają wszystko, co nowe, budując niezwykłe projekty gier. Każda piłka się uzupełnia. W tej grze zręcznościowej można również przejść mini gry, które staną się dostępne po przejściu głównych misji gry.

Pobierz World of Goo po polsku

Każda piłka ma swój własny schemat kolorów, które można modyfikować w trakcie gry. Każdy nowy poziom gry to nowe zadanie. Po otrzymaniu zadania za pomocą kulek zaczynasz budować niezwykłe konstrukcje. Na każdym nowym etapie gry tworzenie projektów staje się coraz trudniejsze. Musisz uzbroić się w cierpliwość, ponieważ nie tylko będzie musiał pomyślnie przejść poziom, ale także śledzić swoje kulki, aby nie mogli wpaść w otchłań. Możesz pobrać World of Goo download z naszego portalu gier. Będziesz mógł budować unikalne konstrukcje za pomocą swoich zabawnych okrągłych postaci. Więc pomóc im budować, a sam monitoruje jako gracz dla wszystkich ich działań.

Co wyróżnia ten tytuł?

W grze będziesz mógł zobaczyć wiele interesujących rekolekcji, gdy będziesz mógł w pełni poświęcić swój czas na naukę. Dowiedz się, jak prawidłowo umieścić kulki w grze, aby pomóc ci jako graczowi stworzyć najlepszą konstrukcję, za którą otrzymasz dobre dywidendy bonusowe. Świetna gra z ładną grafiką!

Tryby w World of Goo

  • Zadania gry. Tył będzie dużo, ale zobaczysz, że Twoje kulki będą budować niezwykłe, a czasem po prostu zabawne projekty. Chcesz zbudować statek, chcesz zbudować most, ale wszystkie małe postacie w grze muszą ze sobą współdziałać.
    Liczba kulek. Im mniej piłek można wykorzystać do budowy jakiejkolwiek konstrukcji, tym więcej punktów bonusowych można uzyskać. Wtedy otworzą się dla Ciebie nowe, ciekawe dodatkowe poziomy gry.
  • Rura. Podczas projektowania konstrukcji należy pamiętać, że należy je przymocować za pomocą rur. Tam musisz wysłać jak najwięcej kulek – wtedy konstrukcja stanie się bardzo imponująca.
  • Grafik. W przypadku gry zręcznościowej parametry graficzne są po prostu niesamowite, a nawet wszystkie etapy rozgrywki towarzyszą niezwykłej, lekkiej muzyce, która korzystnie wpływa na przejście wszystkich poziomów gry.

Wykonaj wszystkie zadania. Gdy poradzisz sobie z głównymi misjami gry, przed tobą otworzą się łamigłówki, czyli mini gry, za które możesz zdobyć punkty bonusowe i niezwykłe nagrody w grze.