Youtubers Life Download

Youtubers Life Download

2 sierpnia 2021 Wyłączono przez wojtech

Wielu młodych chłopców i dziewcząt marzy o budowaniu kariery na Youtube. Częściowo stało się to możliwe dzięki grze Youtubers Life, której można teraz pobrać z naszej strony internetowej. Ten projekt powie graczom, jak zostać blogerem na YouTube i co jest do tego potrzebne. Deweloperzy natychmiast ostrzegł, że starali się pokazać ten rodzaj działalności ze wszystkimi wynikającymi, więc poziom złożoności tutaj jest równa rzeczywistości. Gracze sami wybiorą kierunek, który najbardziej im się spodoba, i będą się dalej rozwijać. Głównym zadaniem graczy jest stać się odnoszącym sukcesy youtuberemw ich kierunku, co będzie bardzo trudne do zrobienia, ponieważ prawie wszystkie nisze są już zajęte.

Wymagania sprzętowe:

  • Procesor: 2 GHz Intel Pentium/AMD Athlon (lub lepszy);
  • Pamięć RAM: 2 GB lub więcej;
  • HDD: 3 GB wolnego miejsca na dysku twardym;
  • Karta graficzna: 512 MB VRAM zgodna z DirectX 9.0c;
  • System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 i 10 (32-/64-bit).

youtubers life download

Fabuła gry Youtubers Life

Podobnie jak w przypadku wielu symulatorów, tutaj będziesz musiał zacząć od dołu. Od samego początku gracze będą uzbrojeni tylko w kamery-to wystarczy, aby robić małe raporty. Oczywiście świat gry jest ograniczony, ale musisz znaleźć najbardziej atrakcyjne tematy, na których możesz prowadzić swój blog. Bardzo ważne jest regularne rekrutowanie liczby subskrybentów. Im więcej fanów, tym więcej postaci będzie w stanie zarobić. Środki finansowe są wydawane głównie na ulepszanie technologii, zachęcanie profesjonalistów do tworzenia bardziej interesujących filmów i tak dalej. Na początku będziesz musiał zrozumieć wiele rzeczy, aby zrozumieć, jak ten rodzaj działalności jest ogólnie zorganizowany. Ten produkt jest odpowiedni dla tych graczy, którzy mają cierpliwość i wytrwałość, ponieważ tutaj musisz nie tylko grać, ale także uczyć się przydatnych rzeczy, które mogą być przydatne w prawdziwym życiu.

Gameplay i download Youtubers Life

Gameplay tutaj jest dość prosty. To znacznie upraszcza rozgrywkę, i porusza się, aby pobrać Youtubers Life, wykorzystując do tego celu nasz portal. Różne rodzaje kamer pomogą graczom wybrać bardziej wygodny kąt widzenia, aby nagrywać lepsze filmy lub robić spektakularne zdjęcia. Deweloperzy powinni zawsze zwracać uwagę na punkty techniczne i, jeśli to możliwe, nie ignorować wskazówek. Jeśli chodzi o zarządzanie, musisz tylko nauczyć się pracy z kamerą i procesem tworzenia wirtualnego produktu.

Ciekawostka

Twórcy od razu powiedział, że gra nie powinna oczekiwać wysokich wskaźników technicznych, ponieważ jej celem nie jest spektakl. Dokładnie zbadali świat blogerów, aby w pełni przedstawić go klientom. Zadaniem produktu jest przede wszystkim nauka, a nie Rozrywka.

Maksymalne przybliżenie do prawdziwego życia. Deweloperzy zapewnią graczom wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć, ale bardzo ważne jest, aby mieć odpowiednie zasoby. W świecie blogerów, jak w każdym innym rodzaju biznesu, każdy jest dla siebie, więc będziesz musiał wykazać się wszystkimi cechami osobistymi, aby wyprzedzić konkurencję. Tryb menedżera. W pewnym rodzaju każdy gracz będzie menedżerem swojej postaci. Gracze muszą myśleć o swoim bohaterze w najdrobniejszych szczegółach, począwszy od wyglądu, a skończywszy na tworzeniu wirtualnego produktu. Widzowie zwracają uwagę na każdy szczegół i wszystko to należy przemyśleć.
Prywatność. W pewnym stopniu projekt będzie podobny do simsów, ponieważ postać musi nie tylko pracować, ale także wyposażyć swoje życie osobiste. Ponownie wszystko jest ze sobą powiązane-jeśli bohater ma się dobrze, ma większą chęć do pracy i tworzenia wysokiej jakości treści dla swoich subskrybentów. Na tej stronie za pomocą przycisku poniżej możesz pobrać Youtubers Life.